Manta Ústí nad Labem, z.s.
Šrámkova 3213/12
Ústí nad Labem
400 11

IČO: 265 77 305
číslo účtu : 229079407/0300
kontaktní email:  info@manta-ul.cz


Předseda výboru Ing. Jiří Bárta jiri.barta@manta-ul.cz 776 103 033
Členové výboru: Kateřina Kuncová katerina.kuncova@outlook.cz  
  Kateřina Fidlerová katafidlerova@seznam.cz  
       
Výcvik dětí Bc. Martin Bárta martin.barta@outlook.com 776 609 332
Plnění lahví/sklad: Ing. Jiří BártaIng. Jan Vicher    

Náš klub Manta (Manta Ústí nad Labem, z.s.) vznikl roku 2003 jako nástupnický klub nadšených potápěčů klubu Manta Ústí nad Labem, který se po celou dobu své existence snaží vyjít vstříc všem zájemcům byť i jen o prosté vyzkoušení si tohoto zajímavého sportu. Po celou dobu své existence jsme součástí Svazu potápěčů ČR, který nám zase naopak svými občasnými (a nutno říci, že v posledních letech častými) dotacemi pomáhá s činností především v oblasti dětského kroužku, který je naší důležitou součástí.
Naši členové jsou většinou certifikovaní potápěči různé úrovně systému CMAS, i když toto zrovna není podmínkou pro to stát se členem našeho spolku.
Kromě ‚dospělé‘ části klubu, která se snaží pořádat potápěčské zájezdy a výlety po ČR (např. k blízkému jezeru Milada, zatopenému lomu Barbora,… ale i k novým, nám zatím neznámým lokalitám). Vcelku pravidelně vyrážíme také do zahraničí. 1x v roce navštěvujeme Španělsko nebo hojně mnohem bližší lokality v SRN, v dnešní době především Kulkwitzer See na okraji Lipska.
V případě projevení zájmu o vyzkoušení si potápění (takový testovací ponor), nebo přímo zájmu o získání mezinárodně platné potápěčské kvalifikace či zájmu stát se členem našeho spolku, neváhejte nás kontaktovat!!!